Juče je u hotelu Slavija održana Tehnička konferencija 52. Međunarodnog Velemajstorskog Turnira šahistkinja, kao i  paralelno Velemajstorskog muškog turnira Radnički Chess 2020.

Igračice i igrači su upoznati sa Pravilima turnira, a onda su izvukli turnirske brojeve, i obavljeno je parovanje turnira.

Tehničkoj konferenciji je pored službenih lica turnira prisustvovao i Predsednik ŠSB g-din Miloš Stokić.

 

52. Medjunarodni Velemajstorski Turnir Sahistkinja
Starting Rank Crosstable after Round 1
SNo.NameRtgFED12345678910Res.SBRank
1WFMLehaci Miruna-Daria2241ROU*00.001
2WGMXu Yuanyuan2322CHN*00.002
3WGMEric Jovana2308SRB*00.003
4WIMDimitrova Aleksandra2251RUS*00.004
5WGMMaisuradze Nino2217FRA*00.005
6WGMChelushkina Irina2238SRB*00.006
7FMCvitan Ena2276CRO*00.007
8Nestorovic Katarina2027SRB*00.008
9Lu Miaoyi1976CHN*00.009
10WGMBenderac Ana2169SRB*00.0010

 

52. Medjunarodni Velemajstorski Turnir Sahistkinja
Round 1 on 2020/03/03 at 1600
SNo.NameRtgRes.NameRtgSNo.
1WFMLehaci Miruna-Daria2241WGMBenderac Ana216910
2WGMXu Yuanyuan2322Lu Miaoyi19769
3WGMEric Jovana2308Nestorovic Katarina20278
4WIMDimitrova Aleksandra2251FMCvitan Ena22767
5WGMMaisuradze Nino2217WGMChelushkina Irina22386
Round 2 on 2020/03/04 at 1600
SNo.NameRtgRes.NameRtgSNo.
10WGMBenderac Ana2169WGMChelushkina Irina22386
7FMCvitan Ena2276WGMMaisuradze Nino22175
8Nestorovic Katarina2027WIMDimitrova Aleksandra22514
9Lu Miaoyi1976WGMEric Jovana23083
1WFMLehaci Miruna-Daria2241WGMXu Yuanyuan23222
Round 3 on 2020/03/05 at 1600
SNo.NameRtgRes.NameRtgSNo.
2WGMXu Yuanyuan2322WGMBenderac Ana216910
3WGMEric Jovana2308WFMLehaci Miruna-Daria22411
4WIMDimitrova Aleksandra2251Lu Miaoyi19769
5WGMMaisuradze Nino2217Nestorovic Katarina20278
6WGMChelushkina Irina2238FMCvitan Ena22767
Round 4 on 2020/03/06 at 1600
SNo.NameRtgRes.NameRtgSNo.
10WGMBenderac Ana2169FMCvitan Ena22767
8Nestorovic Katarina2027WGMChelushkina Irina22386
9Lu Miaoyi1976WGMMaisuradze Nino22175
1WFMLehaci Miruna-Daria2241WIMDimitrova Aleksandra22514
2WGMXu Yuanyuan2322WGMEric Jovana23083
Round 5 on 2020/03/07 at 1600
SNo.NameRtgRes.NameRtgSNo.
3WGMEric Jovana2308WGMBenderac Ana216910
4WIMDimitrova Aleksandra2251WGMXu Yuanyuan23222
5WGMMaisuradze Nino2217WFMLehaci Miruna-Daria22411
6WGMChelushkina Irina2238Lu Miaoyi19769
7FMCvitan Ena2276Nestorovic Katarina20278
Round 6 on 2020/03/08 at 1600
SNo.NameRtgRes.NameRtgSNo.
10WGMBenderac Ana2169Nestorovic Katarina20278
9Lu Miaoyi1976FMCvitan Ena22767
1WFMLehaci Miruna-Daria2241WGMChelushkina Irina22386
2WGMXu Yuanyuan2322WGMMaisuradze Nino22175
3WGMEric Jovana2308WIMDimitrova Aleksandra22514
Round 7 on 2020/03/09 at 1600
SNo.NameRtgRes.NameRtgSNo.
4WIMDimitrova Aleksandra2251WGMBenderac Ana216910
5WGMMaisuradze Nino2217WGMEric Jovana23083
6WGMChelushkina Irina2238WGMXu Yuanyuan23222
7FMCvitan Ena2276WFMLehaci Miruna-Daria22411
8Nestorovic Katarina2027Lu Miaoyi19769
Round 8 on 2020/03/10 at 1600
SNo.NameRtgRes.NameRtgSNo.
10WGMBenderac Ana2169Lu Miaoyi19769
1WFMLehaci Miruna-Daria2241Nestorovic Katarina20278
2WGMXu Yuanyuan2322FMCvitan Ena22767
3WGMEric Jovana2308WGMChelushkina Irina22386
4WIMDimitrova Aleksandra2251WGMMaisuradze Nino22175
Round 9 on 2020/03/11 at 1100
SNo.NameRtgRes.NameRtgSNo.
5WGMMaisuradze Nino2217WGMBenderac Ana216910
6WGMChelushkina Irina2238WIMDimitrova Aleksandra22514
7FMCvitan Ena2276WGMEric Jovana23083
8Nestorovic Katarina2027WGMXu Yuanyuan23222
9Lu Miaoyi1976WFMLehaci Miruna-Daria22411

 

RADNICKICHESS – 2020 GM Round Robin, Belgrade 03. – 11. 03.
Starting Rank Crosstable after Round 1
SNo.NameRtgFED12345678910Res.SBRank
1GMKotronias Vasilios2519GRE*00.001
2FMBorsuk Konstantin2426UKR*00.002
3GMAbramovic Bosko2353SRB*00.003
4FMDjokic Nenad2320SRB*00.004
5GMAndreev Eduard2420UKR*00.005
6FMMilosevic Milos2276SRB*00.006
7FMBudisavljevic Luka2457SRB*00.007
8IMKazakouski Valery2463LTU*00.008
9FMSiddharth Jagadeesh2312SGP*00.009
10GMIvanov Mikhail M2351RUS*00.0010

 

RADNICKICHESS – 2020 GM Round Robin, Belgrade 03. – 11. 03.
Round 1 on 2020/03/03 at 16:00
SNo.NameRtgRes.NameRtgSNo.
1GMKotronias Vasilios2519GMIvanov Mikhail M235110
2FMBorsuk Konstantin2426FMSiddharth Jagadeesh23129
3GMAbramovic Bosko2353IMKazakouski Valery24638
4FMDjokic Nenad2320FMBudisavljevic Luka24577
5GMAndreev Eduard2420FMMilosevic Milos22766
Round 2 on 2020/03/04 at 16:00
SNo.NameRtgRes.NameRtgSNo.
10GMIvanov Mikhail M2351FMMilosevic Milos22766
7FMBudisavljevic Luka2457GMAndreev Eduard24205
8IMKazakouski Valery2463FMDjokic Nenad23204
9FMSiddharth Jagadeesh2312GMAbramovic Bosko23533
1GMKotronias Vasilios2519FMBorsuk Konstantin24262
Round 3 on 2020/03/05 at 16:00
SNo.NameRtgRes.NameRtgSNo.
2FMBorsuk Konstantin2426GMIvanov Mikhail M235110
3GMAbramovic Bosko2353GMKotronias Vasilios25191
4FMDjokic Nenad2320FMSiddharth Jagadeesh23129
5GMAndreev Eduard2420IMKazakouski Valery24638
6FMMilosevic Milos2276FMBudisavljevic Luka24577
Round 4 on 2020/03/06 at 16:00
SNo.NameRtgRes.NameRtgSNo.
10GMIvanov Mikhail M2351FMBudisavljevic Luka24577
8IMKazakouski Valery2463FMMilosevic Milos22766
9FMSiddharth Jagadeesh2312GMAndreev Eduard24205
1GMKotronias Vasilios2519FMDjokic Nenad23204
2FMBorsuk Konstantin2426GMAbramovic Bosko23533
Round 5 on 2020/03/07 at 16:00
SNo.NameRtgRes.NameRtgSNo.
3GMAbramovic Bosko2353GMIvanov Mikhail M235110
4FMDjokic Nenad2320FMBorsuk Konstantin24262
5GMAndreev Eduard2420GMKotronias Vasilios25191
6FMMilosevic Milos2276FMSiddharth Jagadeesh23129
7FMBudisavljevic Luka2457IMKazakouski Valery24638
Round 6 on 2020/03/08 at 16:00
SNo.NameRtgRes.NameRtgSNo.
10GMIvanov Mikhail M2351IMKazakouski Valery24638
9FMSiddharth Jagadeesh2312FMBudisavljevic Luka24577
1GMKotronias Vasilios2519FMMilosevic Milos22766
2FMBorsuk Konstantin2426GMAndreev Eduard24205
3GMAbramovic Bosko2353FMDjokic Nenad23204
Round 7 on 2020/03/09 at 16:00
SNo.NameRtgRes.NameRtgSNo.
4FMDjokic Nenad2320GMIvanov Mikhail M235110
5GMAndreev Eduard2420GMAbramovic Bosko23533
6FMMilosevic Milos2276FMBorsuk Konstantin24262
7FMBudisavljevic Luka2457GMKotronias Vasilios25191
8IMKazakouski Valery2463FMSiddharth Jagadeesh23129
Round 8 on 2020/03/10 at 16:00
SNo.NameRtgRes.NameRtgSNo.
10GMIvanov Mikhail M2351FMSiddharth Jagadeesh23129
1GMKotronias Vasilios2519IMKazakouski Valery24638
2FMBorsuk Konstantin2426FMBudisavljevic Luka24577
3GMAbramovic Bosko2353FMMilosevic Milos22766
4FMDjokic Nenad2320GMAndreev Eduard24205
Round 9 on 2020/03/11 at 11:00
SNo.NameRtgRes.NameRtgSNo.
5GMAndreev Eduard2420GMIvanov Mikhail M235110
6FMMilosevic Milos2276FMDjokic Nenad23204
7FMBudisavljevic Luka2457GMAbramovic Bosko23533
8IMKazakouski Valery2463FMBorsuk Konstantin24262
9FMSiddharth Jagadeesh2312GMKotronias Vasilios25191