Распоред клубова ШСБ по лигама – 2021.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА БЕОГРАДА

 Распоред и резултати (chess-results.com)

  1. ШК ПТТ – Београд

  2. ШК Напредак – Београд

  3. ШК Раднички – Београд

  4. ШК Богослов – Београд

  5. ШК Миријево – Миријево

  6. ШК Техничка Школа – Нови Београд

  7. ШК Београд – Београд

  8. ШК Партизан – Београд

  9. ШК Турбина – Вреоци

  10. ШК Црвена Звезда – Београд

  11. ШК Гроцка – Гроцка

  12. ШК Романтичари – Београд

 

КВАЛИТЕТНА ЛИГА БЕОГРАДА

Правилник,адресар,основни састави,распоред (chess-results.com)

  1. ШК НБШК – Нови Београд

  2. ШК Борча – Борча

  3. ШК Сремчица – Сремчица

  4. ШК МЗ Ћирило и Методије – Београд

  5. ШК Бањица – Београд

  6. ШК Полет – Београд

  7. ШК Телеоптик – Земун

  8. ШК БАСК – Београд

  9. ШК Хозе Раул Капабланка – Обреновац

  10. ШК Београдски водовод – Београд

  11. ШК ЗШК – Земун

  12. ШК Лила Ма – Младеновац

 

ПРВА ЛИГА БЕОГРАДА

 Распоред и резултати (chess-results.com)

  1. ШК Колубара – Лазаревац

  2. ШК Ушће 1 – Београд

  3. ШК Обилић – Београд

  4. ШК Никола Тесла – Београд

  5. ШК Младост 2017 – Бегаљица

  6. ШК НИС Југопетрол – Београд

  7. ШК БШК Батајница – Батајница

  8. ШК Младост – Сурчин

  9. ШК Чукарички – Београд

  10. ШК Видиковац – Београд

 

ДРУГА ЛИГА БЕОГРАДА

Распоред и резултати (chess-results.com)

  1. ШК 15 Април – Београд

  2. ШК Мала Рокада 1 – Београд

  3. ШК Политика 2 – Београд

  4. ШК Велика Крсна – Велика Крсна

  5. ШК Ушће 2 – Београд

  6. ШК Железничар – Београд

  7. ШК Погледи – Београд

  8. ШК Нестор – Земун

  9. ШК Раковица – Раковица

  10. ШК Лештане – Лештане

 

ТРЕЋА ЛИГА БЕОГРАДА

 Распоред и резултати (chess-results.com)

                                             1. ШК СТШ Земун – Земун                                  9. ШК Победник – Београд

                                             2. ШК Миријево 2 – Миријево                           10. ШК Ан пасан – Гроцка

                                             3. ШК Подунавац – Ритопек                               11. ШК Витез – Београд

                                             4. ШК Калуђерица – Калуђерица                      12. ШК Ћирило и Методије – Београд

                                             5. ШК Партизан Јуниор – Београд                    13. ШК Слобода – Велики Мокри Луг

                                             6. ШК Болеч – Болеч                                            14. ШК Вранић – Вранић

                                             7. ШК Напред – Београд                                      15. ШК Мала Рокада 2 – Београд

                                             8. ШК WF Chess Team                                          16. ШК Миријевски Конак – Миријево